Apie UAB Stalida

Telefonas pasiteiravimui​

+370 612 447 60

Kas mes

UAB Stalida buvo įkurta 2015 metais, kaip šeimos verslas Tauragės rajone Taurų kaime. Nuo pat įkūrimo pradžios Stalidos tikslas buvo kokybe patenkintas klientas. Todėl nuo pat įmonės įkrūrimo pradžios darbus atidžiai prižiūri įmonės vadovas Giedrius, kuris ir pats susitikinėja su klientais ir atsako į jiems rūpimus klausimus. Bėgant metams UAB Stalida subūrė geriausius profesionalus savo srityse, kas leidžia siekti aukščiausių tikslų. Mes stengiamės atlikti visus užsibrėtus tiklus kaip įmanoma geriau, laikantis visų saugumo reikalavimų. 

Skaičiai kalba už mus

0 +
Laimingi klientai
0
Tiek metų dirbame
0
Užbaigti projektai

Tiek atliktų projektų ir laimingų klientų sukaupėme per 5 metus.

Nuolat augantis mūsų klientų ratas, leidžia mums judėti į priekį. Mes suprantame, kad kiekvienas klientas įsgydamas duris, laiptus ar grindjuostes tikisi, kad gaus kokybišką prekę ir sutartu laiku. Todėl mes Stalidoje būna, kad dirbame ir savaitgaliais ir iki vėlumos, kad atlikti darbą neskubant ir kruopščiai. 

Nesvarbu kokių durų ieškote, ar unikalių ar vienodų vidinių durų, mūsų komanda Jums, patars ir padės pasirinkti laiko patrikrintas kokybiškas duris. Duris kurios Jums tarnaus ilgus metus.

UAB Stalida - saugumas ir garantuota kokybė.

Scroll to Top